KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13778002
nr 1377 8002
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsningar, 2 st, Signerad, numrerad 61/100 respektive 28/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramat löst blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 februari 2021
kl 19:07:32
6/2 15:04:02
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel